Piramidowy automat do gry (Aztec Gold, Aztec Gold) za prawdziwe pieniądze

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

Kasyno internetowe Privatbank

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Aby rozwikłać tajemnice starożytnych indyjskich piramid i znaleźć Aztec Gold, pomoże ekscytujący automat do gry Aztec Gold. Ten automat do gry, stworzony w 1999 roku przez Mega Jack Corporation, urzeka stylowym designem w dwuwymiarowej grafice, z dobrze zaprojektowanymi elementami graficznymi na bębnach. Ze względu na ciekawą tematyczną rundę bonusową, ta maszyna jest często nazywana Piramidami.

Funkcje Aztec Gold

Aby grać na prawdziwe pieniądze na w automacie Aztec Gold, użytkownicy będą mogli obstawiać od 1 do 500 monet na linię. Prawdopodobieństwo zwrócenia zwycięskich kombinacji w tym slocie przekracza 96,50%. Aby otrzymać wypłatę nagrody, użytkownik musi zebrać ten sam rodzaj symboli na pięciu 3-rzędowych bębnach. Maksymalna nagroda dostępna w Aztec Gold to 21 000 monet. Na 21 aktywnej linii można utworzyć rzędy nagród.

W slocie Aztec Gold używany jest rozrzut Wielokolorowego Pawia, który może zapewnić współczynniki mnożnika od 2x do 50x. Symbol „Złota Maska Annunaki” jest używany jako wild w maszynie, który pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Zastępuje inne wzory na bębnach, umożliwiając tworzenie zwycięskich kombinacji wzdłuż aktywnych linii. Symbol „Piramida” działa jako symbol bonusowy, pojawiając się na bębnach 3, 4 i 5, uruchamiając rundę tematyczną.

Symbole nagród Aztec Gold (Piramida)

Aby otrzymać mnożnik współczynników zakładów, gracze muszą zebrać rzędy identycznych ikon na bębnach Aztec Gold:

  • "Kukurydza w kolbie", "Pomidor", "Lama" i "Żaba" oferują mnożnik x5 - x100;
  • "Profil Indianina" daje wzrost nagród x20 - x1000;
  • «Вождь Ацтеков» обеспечит подъем размера приза в x20 — x750;
  • "Hawk's Head" zapewnia mnożnik x20 - x500;
  • "Puma" pomoże zwiększyć depozyt na linia x10 - x100;
  • "Złota Maska Annunaka" pozwala uzyskać największą wypłatę, zwiększając swoje wygrane 2x - 3000x razy.

Zwycięskie ikony są liczone od lewej do dobrze.

Pobierz automat Pyramid (Aztec Gold)

Każdy, kto woli grać w gry z telefonów komórkowych, może bezpłatnie pobrać automat Pyramid na swoje gadżety. Mega Jack opracował wersje tego automatu, które można łatwo pobrać na smartfony lub tablety z systemem Android i iOS. Stworzony został również program, który można zainstalować samodzielnie na komputerach z różnymi systemami operacyjnymi.

Przemyślane przyciski do sterowania urządzeniem Aztec Gold ułatwiają wybieranie potrzebnych funkcji w gadżetach lub na komputer. Aby ustawić parametry zakładu, kliknij „Zakład”. Aby ustawić maksymalny zakład na spin, po prostu kliknij „Max. oferta". Wybór numerów linii odbywa się za pomocą przycisku „Linie”. Aby włączyć obroty bębnów na automacie Aztec Gold, po prostu kliknij przycisk „Start”. Ta maszyna ma tryb autoodtwarzania, który aktywuje się, klikając „Automatyczna gra”.

Gdzie grać w Aztec Gold za prawdziwe pieniądze?

Każdy, kto chce grać w Aztec Gold za prawdziwe pieniądze zakłady, będą mogli korzystać z usług zweryfikowanych kasyn online . W takich halach hazardowych dorośli goście mogą grać na pieniądze po dokonaniu prostej rejestracji. Po uzupełnieniu osobistego depozytu, użytkownik ma możliwość wyboru automatów Aztec Gold, aby dokonać prawdziwych depozytów i otrzymać wygrane pieniężne.

Automat Aztec Gold obejmuje dwupoziomową rundę bonusową. W pierwszym etapie gracz wybiera Piramidy, gdy za obrazem pojawi się mnożnik, zwiększy wielkość nagrody. Po otwarciu diamentowej piramidy użytkownik otrzymuje bonus Diamentowy. Drugi etap otwiera ścianę wyłożoną rzędami pięciu kamieni. Użytkownik powinien wskazać jeden z głazów w dolnym rzędzie. Jeśli gracz poprawnie odgadnie blok, otworzy się cały rząd, zapewniając odpowiednią wypłatę gotówki. Kiedy wąż znajdzie się pod kamieniem, runda się kończy.

W slocie Aztec Gold istnieje gra o ryzyko, w której musisz odgadnąć jedną z 4 kart, aby była wyższa niż karta krupiera. Prawidłowy wybór podwaja wygraną, błąd prowadzi do anulowania nagrody.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom mnie, gdy
0 Komentarze
Recenzje krzyżowe
Zobacz wszystkie komentarze