Banany na Bahamy Automat na prawdziwe pieniądze z wypłatą

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Fabuła słonecznego, plażowego automatu do gier Bananas Go Bahamas opowie o podróży i wakacjach Bananów, którzy pojechali na Bahamy. Projekt automatu zanurza graczy w słodkim świecie relaksu na wybrzeżu oceanu, otoczonym palmami i egzotycznymi roślinami. Soczysta grafika maszyny bardzo szczegółowo odwzorowuje różne elementy symboli na bębnach maszyny.

Stworzony w 2016 roku przez Novomatic, Bananas Go Bahamy maszyna pozwala na dobrą zabawę i wygranie solidnej nagrody maksymalna nagroda to 900 000 monet.

Charakterystyka automatu Banany trafiają na Bahamy

Aby otrzymać wygrane w tym slocie, należy trzeba zbierać ikony z tymi samymi obrazami na bębnach. Automat Bananas Go Bahamas ma 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Zwycięskie kombinacje są tworzone na 9 aktywnych liniach. Wysoki współczynnik wypłat automatu, sięgający 97,10%, zapewnia graczom doskonałe szanse na wygraną. Możesz użyć od 1 do 900 monet na obrót, aby obstawiać zakłady na tym automacie.

Bananas Go Bahamas ma symbol rozproszony - „Walizka”, który sam może zapewnić wygrane, a także umożliwia aktywuj rundę bonusową z darmowymi spinami. W automacie kryje się dzikość, której rolę przypisuje się głównemu bohaterowi automatu - ikonie Banana. Taki obrazek umożliwia zastąpienie innych obrazków na bębnach (poza rozrzutem) w zwycięskie rzędy symboli.

Banany idą na Bahamy Zwycięskie Symbole

Wypłaty nagród zapewniają rzędy dwóch lub więcej takich samych ikon pojawiających się na bębnach automatu.

  • "Truskawka na falach" oraz "Arbuz na Plaży" » sugerują wzrost stawek x2 - x800 razy;
  • "Kokos - Perkusista" i "Mango - Nurek" zapewniają pomnożenie kaucji x20 - x250;
  • "Walizka podróżnika" zapewnia mnożniki od 18x do 4500x;
  • "Ananas w czapce" pomoże zwiększyć nagrodę o x20 - x400.

Banany Go Bahamy ma symbole kart, które pomagają zwiększyć wypłaty nagród:

  • "A" i "K" zwiększają stawkę na spin o x10 - x120 razy;
  • "9" pomnoży stawkę x2 - x100;
  • "Q", "J" i "10" pomagają w zdobyciu mnożników od x4 do x100.

Wszystkie wygrane za kombinacje są liczone od skrajnie lewej rolki do prawej , z wyjątkiem rozproszenia. Symbol rozproszony zostanie wypłacony, gdy znajdzie się na dowolnej pozycji. Wypłaty rozproszone są sumowane z wartością zwycięskiego wiersza.

Automat do gry Bananas Go Bahamas wypłaca najwyższy łańcuch nagród w wybranej linii.

Pobierz automat do gry Bananas Go Bahamas

Чтобы развлекаться на данном автомате в мобильных устройствах, можно бесплатно скачать приложение слота. Novomatic rozwinięte wersje gry Banany Jedź na Bahamy po gadżety z różnymi systemami operacyjnymi: na smartfony z Androidem i iPhone z iOS. Stworzono również samodzielną wersję automatu, którą można pobrać na komputer osobisty.

Wygodne klawisze sterowania Bananas Go Bahamas pozwalają wygodnie wybierać żądane opcje. Aby ustawić liczbę linii, gracz musi tylko nacisnąć przyciski "Linia" (1-9). Jeśli chcesz wybrać wartość żetonu, po prostu kliknij „Nominal”. Kiedy gracz ustala poziomy zakładów, używa przycisku „Min. stawka”. Jeśli konieczne jest wybranie maksymalnego zakładu na spin, wybierz przycisk „Maks. zakład”. Obrót cewek włącza się, naciskając przycisk „Start”. Aby ustawić tryb automatycznego wirowania, wybierz przycisk "Auto-gra".

Gdzie grać w Bananas Go Bahama za pieniądze?

Możesz grać z prawdziwymi zakładami na to na portalach zaufanych kasyn online. Wystarczy, że nowy użytkownik zarejestruje się na takiej platformie, uzupełni konto depozytowe i może zacząć grać na pieniądze w automacie Bananas Go Bahamas.

Runda bonusowa w tej maszynie rozpoczyna się po ponad na bębnach pojawiają się dwie ikony walizki podróżnika . W zależności od ilości takich symboli gracz będzie mógł skorzystać z 10, 25, 35 lub 45 darmowych spinów. Podczas darmowych spinów wypłaty nagród są potrojone.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom mnie, gdy
0 Komentarze
Opinie intertekstowe
Wyświetl wszystkie komentarze