Najlepsi bukmacherzy na Ukrainie (BC): zakłady sportowe, ranking

Parimatch
Freebet 400 UAH

Strona przedstawia ranking bukmacherów na Ukrainie, gdzie odwiedzający może obstawiać sport, e-sport i inne wydarzenia. Zebrano najlepszych bukmacherów z natychmiastowymi wpłatami i wypłatami w hrywnach , do karty bankowe , e-portfele i 117 kryptowaluty .

Po rejestracji najlepsi bukmacherzy zapewniają graczom bonusy powitalne. Za ich pomocą możesz ubezpieczyć zakłady , otrzymać dodatkowe pieniądze, zwrócić część utraconych pieniędzy ( cashback ).

Ranking bukmacherów na Ukrainie: 5 najlepszych punktów bukmacherskich

W zweryfikowanym rankingu bukmacherów na Ukrainie znajdują się zakłady wybrane na podstawie wskaźników wiarygodności i komfortu. W wielu kasynach hrywny dostępne są również zakłady, dzięki którym można połączyć grę na automatach i obstawianie wydarzeń sportowych. Przed dodaniem bukmachera do listy brano pod uwagę:

 • Premie . Zapewnienie indywidualnych kodów promocyjnych, miesięcznych promocji, bonusów depozytowych.
 • Płatności . Dostępność ukraińskich kart bankowych do natychmiastowego zasilenia konta i wypłaty wygranych. Dostępność innych systemów płatności — kryptowaluty, operatorzy komórkowi, portfele elektroniczne.
 • Zakłady sportowe z telefonu komórkowego . Dostępność mobilnej wersji strony lub aplikacji na smartfony, tablety.
 • Line . Aktualne sporty i wydarzenia, dostępność wszystkich rodzajów zakładów. Dostępność trybu na żywo, organizacja transmisji.
 • Kursy, marża . Średnie kursy i marża w porównaniu do ofert innych stron bukmacherskich.
 • Wygoda dla użytkowników z Ukrainy . Pomoc techniczna operatorów rosyjskich i ukraińskich, ustawienia języka witryny.
 • Opinie . Opinie użytkowników zebrane z różnych źródeł.

Na stronie lub w poniższej tabeli można znaleźć wiarygodnych bukmacherów wybranych na podstawie opisanych kryteriów.

Kolejnym czynnikiem wyboru był minimalna wypłata , która nie powinna przekraczać 100-150 hrywien .

ukraińscy bukmacherzy Bonus powitalny od wpłaty Min. doładowanie Min. wypłata Płatności kryptowalutami
Parimatch 2500₴ 100₴ 100₴ Нет
FAVBET 4000₴ + 500₴ bez ryzyka 25₴||197 100₴ Tak
vbet 3000₴ 100₴ 100₴ Nie 215
1xbet 3000₴ 25₴ 40₴ Tak
Złoty zakład 11111₴ 20₴ 100₴ Tak

Jak bukmacher sprawdza zakłady sportowe

Aby wiedzieć, jak wybrać bukmachera, musisz zrozumieć podstawowe zasady rzetelności instytucji, a także potencjalne korzyści z obstawiania.

Zanim się zarejestrujesz i dokonasz pierwszej wpłaty , należy sprawdzić stronę Bukmacherzy na opisane parametry.

Jak wybrać bukmachera — kryteria Nuance
Wskaźniki kursów . Porównując kursy w kilku witrynach, możesz zrozumieć, czy dany bukmacher oferuje zaniżone kursy.

Częściej można zauważyć wyraźną różnicę podczas analizowania ważnych wydarzeń, takich jak ważne mecze piłki nożnej (Liga Mistrzów, wielkie spotkania itp.).

Liczba dostępnych sportów . Najlepsi bukmacherzy mają w ofercie ponad 20 wydarzeń sportowych.

Dodatkowo do najpopularniejszych rozgrywek powinny być dostępne dla niepopularnych sportów, niższe ligi.

Obecność szerokiej linii wskazuje na status bukmachera, jego popularność.

Esporty i inne dodatkowe wydarzenia . Dodatkowe dyscypliny są wyznacznikiem rozwoju bukmachera. Wszystkie większe firmy organizują wydarzenia z kategorii e-sport. Są zakłady na wydarzenia polityczne i nie tylko.

Brak dyscypliny eSports może wskazywać na niedostateczny rozwój bukmachera, jego niepopularność, zawodność.

Wybór zakładów . Aby użytkownik nie był ograniczony do klasycznego zakładu na wynik zdarzenia, należy spojrzeć na dostępne rodzaje zakładów.

Oprócz różnorodności przyniesie więcej narzędzi do wygrywania.

Systemy płatności . Na Ukrainie ranking bukmacherów reprezentują firmy oferujące płatności kartami bankowymi. Ten instrument finansowy musi być obecny u każdego zweryfikowanego bukmachera.

Dodatkowym popularnym środkiem płatności są kryptowaluty Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tether.

Rodzaje zakładów sportowych u najlepszych bukmacherów na Ukrainie

W wydarzeniach można obstawiać różne czynniki: wynik konfrontacji, liczbę wykroczeń, rzutów rożnych, ostateczną przewagę i tak dalej. Takie stawki są gromadzone w głównych rodzajach kuponów. Wśród nich:

 1. Zwykłe . Alternatywna nazwa - singiel. Przewidywany jest wynik konkretnego (jednego) wydarzenia sportowego. Wygrane często minimalne (w zależności od wielkości zakładu), niskie ryzyko .
 2. Ekspres . Różni się od pierwszej opcji obecnością kilku wydarzeń (z dwóch) w jednym kuponie. Aby wygrać, musisz poprawnie przewidzieć wszystkie zakłady. Strata nastąpi, nawet jeśli jeden z wyników jest nieprawidłowy. Duże wygrane , średnie ryzyko lub maksymalne (w zależności od liczby zdarzeń zawartych w kuponie).System
 3. System . Działa na zasadzie ekspresu, z tym wyjątkiem, że obejmuje nie zwykłą, ale ekspresową. Nie polecane dla początkujących.

W rankingu bukmacherów na Ukrainie można znaleźć popularne zakłady, w których najczęściej stawiane są zakłady na piłkę nożną, hokej, tenis, koszykówkę.

Bonusy na strony ukraińskiego bukmachera

W celu oceny bukmachera należy również zapoznać się z oferowanymi bonusami. Użytkownicy otrzymują trzy główne zachęty:

 • Bonus depozytowy BC . Zwiększa całkowitą ilość zdeponowanych pieniędzy. Czasami zwiększa wygraną po udanym zakładzie.
 • Freebet . Bezpieczny od utraty. W przypadku szczęścia wszystkie pieniądze (z wyjątkiem wysokości zakładu) trafiają do salda użytkownika. Jeśli przegrasz, środki zostaną zwrócone.
 • Cashback . Stały procent jest zwracany z utraconych kuponów.

Każda z nagród może być również przyznana indywidualnie, poprzez unikalny kod promocyjny . Przychodzi przez Twoje konto osobiste, e-mail, komunikatory internetowe lub SMS-y.

Wpłaty i wypłaty u najlepszych bukmacherów na Ukrainie

Aby dokonać wpłaty na stronach z rankingu bukmacherów odwiedzający muszą zarejestrować się u wybranego bukmachera. Instrukcja :

 1. Znajdź polecenie uzupełnienia salda na górze ekranu.
 2. Wybierz żądany instrument płatniczy.
 3. Wpisz kwotę przyszłej transakcji, kliknij płatność.
 4. Przejdź kontrolę bezpieczeństwa przez system płatności.

Pieniądze zostaną zaksięgowane natychmiast. Aby uzupełnić konto lub wypłacić środki, możesz potrzebować weryfikacji danych osobowych .

Wypłata środków odbywa się również za pośrednictwem konta osobistego, w sekcji równowagi. Musisz określić szczegóły i kwotę przelewu. Środki w zależności od instrumentu płatniczego są przyjmowane od 5 minut do 5 dni roboczych (przelew bankowy).

Podczas wypłacania wygranych i uzupełniania konta używane są karty bankowe. Niektórzy bukmacherzy oferująkryptowaluty , portfele elektroniczne , operatorzy komórkowi .

Typy dla początkujących u bukmacherów z rankingu

Najbezpieczniejszy zakład dla początkujących to wylosowanie zwykłego . Jeden wynik jest znacznie łatwiejszy do przewidzenia niż kilka. Akumulator nie powinien być zbierany, dopóki nie zostanie dokonanych kilka udanych pojedynczych zakładów.

Nie zaleca się wpłacania więcej niż 25% salda na kuponie ponad 25% salda. Zabezpieczy to przed całkowitą utratą wszystkich wcześniej zdeponowanych środków.

Szczegóły użyte do wpłat i wypłat wygranych muszą należeć do użytkownika . Do szybkich transakcji zaleca się korzystanie z jednego systemu płatności.

Wersja mobilna i aplikacje bukmacherskie: Android, iOS, Windows

W rankingu bukmacherów na Ukrainie — bukmacherzy z мобильную версию Twojej witryna . Dzięki temu możesz obstawiać zakłady nawet w trybie LIVE bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania, a także zarządzać swoimi finansami.

Niektórzy bukmacherzy oferują również aplikacje , których potrzebujesz pobrać i zainstalować .

Mobilna wersja witryny jest bardziej wszechstronna, ponieważ gwarantuje zgodność z tabletami i telefonami Android , iOS , Windows .

FAQ

W górnej części ekranu na portalu bukmachera wybierz polecenie rejestracji, wprowadź swój login, hasło, numer telefonu lub inne wymagane dane. Następnie zostanie utworzone konto.
Tak, jest to wymóg umowy licencyjnej. Musisz przesłać dowód osobisty lub inny dokument, za pomocą którego możesz zweryfikować swoją tożsamość.
W oknie wybranego wydarzenia kliknij żądany wynik, po czym zostanie on automatycznie dodany do kuponu.
Wygodniej jest grać w hrywnach, ale możesz korzystać z konta dolarowego, w euro i innych walutach.
Połącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zweryfikuj adres e-mail i numer telefonu.
Dostępny czat online z operatorem, e-mail. Czasami bukmacherzy zapewniają wsparcie przez telefon komórkowy.