Monkey automat: Crazy Monkey

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


AutomatCrazy Monkey to jeden z najpopularniejszych automatów online wśród krajowych graczy. Wersja offline została wydana przezIgrosoft na początku XXI wieku, a adaptacja dla kasyn online została dokonana w 2009 roku. Teraz kolekcje wirtualnych klubów oferują kilka tysięcy automatów do wyboru, aleCrazy Monkey wciąż ma dużą publiczność stałych graczy. Wynika to w dużej mierze z ciekawej fabuły, zyskownych rund bonusowych i dobrych zwrotów na poziomie 96% .

Mechanika automatu Crazy Monkey

Głównym bohaterem gry jest zabawna małpa, która jest wykonana z elementów animacji. Podczas gry pod każdym względem zachęca i bawi gracza swoimi działaniami. Ze względu na głównego bohatera, slot jest często nazywany przez ludzi"małpy".

dwa kierunki od lewej i od prawego bębna. W ten sposób zwiększono szanse graczy na zebranie korzystnej kombinacji i uzyskanie dużej wygranej.

Rozgrywka z małpami ma następującą charakterystykę:

 • Po rozpoczęciu kręcenia 5 bębnów z symbolami Crazy Monkey zostaje uruchomionych. Każda rolka obraca się niezależnie od pozostałych;
 • 3 rzędy symboli są wyświetlane na polu gry jednocześnie;
 • możesz ustawić 1, 3, 5, 7 lub 9 linii do tworzenia kombinacji;
 • jest Wild, który zastępuje inne symbole;
 • jest Scatter. Jeśli na bębnach pojawią się 3 lub więcej symboli, uruchamiana jest 2-rundowa gra bonusowa;
 • istnieje gra z ryzykiem, w której po każdym udanym spinie można podwoić wygraną kwotę.

Какие символы используются в автомате Крейзи Манки

Ponieważ małpa zawsze kojarzy się z dżunglą, nie jest zaskakujące, że jako symbole używane są owoce tropikalne. Jedynym wyjątkiem jest kowadło. Wyjaśnia to jednak tylko, dlaczego automat nazywa się „szaloną małpą”, ponieważ w grze bonusowej, jeśli dokonasz złego wyboru, kowadło spadnie na głowę głównego bohatera.

Ogólnie rzecz biorąc, na automacie Crazy Monkey występują następujące znaki:

 • Obraz z nazwą automatu jest najważniejszym symbolem maszyny, ponieważ kombinacja 3-5 Crazy Monkey pozwala zwiększyć zakład na linię 200-5000 razy;
 • złota czaszka – współczynnik X100-X2000 zależny od ilości identycznych symboli w linii. Dodatkowo Dziki działa, zastępując inne symbole w kombinacjach;
 • obraz lwa. Ponieważ jest najsilniejszą z bestii, zajmuje trzecie miejsce. Wygrane są 30-500-krotnością wartości nominalnej zakładu;
 • ananas. Pyszny owoc pomnoży zakłady x20 razy z 3 symbolami i x200 razy z 5 ananasami w linii;
 • kowadło. Oprócz uderzenia małpy w głowę w rundzie bonusowej, daje to również pomnożenie stawki 10, 30 lub 100 razy;
 • zielony wąż kędzierzawy - sprawia, że ​​wygrana jest 5-50 razy większa niż wartość nominalna zakładu;
 • banany - mnożnik wygranej jest ustawiony na X3-X20;
 • motyl jest najmniej opłacalnym symbolem, ponieważ pozwala zwiększyć stawkę tylko o 2- 10 razy.

Nadal są Scatter , czyli sama małpa. Jeśli na polu gry pojawi się od 3 do 5 małp w tym samym czasie po zatrzymaniu bębna, zostanie aktywowana runda bonusowa.

Gra z ryzykiem podwojenia wygranych w maszynie Crazy Monkey

Jeżeli rozpoczęty obrót okaże się dla gracza sukcesem, otrzyma on wygraną przez pomnożenie wartości nominalnej zakładu przez współczynnik kombinacji, która wypadła. Jeśli kliknieszna przycisk „Odbierz”, wygrana kwota zostanie natychmiast przelana na saldo główne. Możesz także rozpocząć dodatkową rundę i spróbować podwoić swoje wygrane. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Ryzyko”.

W oknie, które się otworzy, użytkownik będzie miał 4 karty własne. Kolejny otwarty należy do dealera. Gracz staje przed zadaniem wybrania jednej ze swoich kart, która według wartości nominalnej będzie wyższa niż krupiera. W przypadku pomyślnego wyniku wygrane są podwojone, w przypadku przegranej wygrane wypalają się. W sumie w grze o ryzyko możesz wybrać na raz 5 kart. W ten sposób można zwiększyć początkowe wygrane maksymalnie 32 razy.

Ważne! Jeśli po aktywacji rundy ryzyka gracz zobaczy, że krupier ma kartę o wysokiej wartości, grę można zatrzymać. Po kliknięciu przycisku „Odbierz”, bieżące wygrane zostaną przelane na konto główne.

Runda bonusowa na automatach Monkey

Jak już wspomniano, gdy na ekranie pojawią się symbole rozproszone, rozpoczyna się gra bonusowa. Jest szczególnie kochana przez graczy za możliwość przebicia dobrego jackpota. Więc zacznij grać kasyno online na Ukrainie na pieniądze.

Runda bonusowa w automacie Crazy Monkey ma swoją własną przemyślaną fabułę. Najpierw gracz otrzyma 5 lin do pociągnięcia. Jeśli wybór zostanie dokonany prawidłowo, gracz otrzyma mnożnik swojej głównej wygranej. Jeśli wybór jest zły, kowadło spadnie na głowę małpy, po czym runda się zakończy.

Ktokolwiek prawidłowo pociągnie liny 5 razy, przejdzie do drugiej rundy. Tutaj musisz już wybrać jedną z 2 opcji, w których ukryta jest nagroda. Jeśli gracz zgadnie poprawnie, wygrane spadną na saldo główne.

Przy najbardziej udanej grze w rundzie bonusowej możesz otrzymać maksymalnie 315 000 kredytów.

Crazy Monkey Zarządzanie slotami

Przed ponownym uruchomieniem musisz dokonać ustawień slotów. Wszystkie maszyny firmy Igrosoft korzystają z tych samych przycisków. W zależności od kasyna online przyciski mogą mieć nazwę w języku rosyjskim lub angielskim. Oto ustawienia na przykładzie Crazy Monkey z wirtualnego klubu Volcano Original 777 .

Najpierw należy określić liczbę linii na lewy (1, 3, 5, 7 lub 9 ) w celu uzyskania kombinacji. Następnie przycisk „Zakład”, który znajduje się po prawej stronie pola gry, wskazuje wartość zakładu na linię. Pole nad polem gry pokazuje całkowitą kwotę zakładu, biorąc pod uwagę liczbę linii. Jest też Max. Zakład”, który jednocześnie aktywuje najwyższą wartość zakładu i maksymalną liczbę linii.

Po zakończeniu wszystkich ustawień należy kliknąć „Rozpocznij”. Zaczną się bębny, po czym rozpocznie się liczenie kombinacji. Po wygranym obrocie pojawi się więcej przycisków „Podwójne”, aby rozpocząć grę ryzyka. Możesz także grać w trybie automatycznym, jeśli aktywujesz przycisk "Autoodtwarzanie".

Pytania i odpowiedzi

W sumie mechanika automatu zapewnia 9 linii nagród na 5 bębnach.
Po pojawieniu się 3 lub więcej symboli małp (działa jak rozrzut), na boisku rozpoczyna się 2-rundowa runda bonusowa. Przy maksymalnym przejściu możesz zarobić 315 000 kredytów.
Wiele wirtualnych klubów oferuje tę grę. Z dobrych stron mogę polecić Parimatch, Vulkan 777 Original, Netgame.
0 0 głosy
Ocena posta
Subskrybuj
Powiadom
0 Komentarze
Opinie intertekstowe
Zobacz wszystkie komentarze