Dolphin's Pearl automat na prawdziwe pieniądze z wypłatą

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Automat do gry Dolphin's Pearl pozwala zanurzyć się w głębinach oceanu z licznymi organizmami morskimi. To urządzenie pokaże niesamowite piękno podwodnych krajobrazów, urzekając graczy stylowym designem wykorzystującym różne gatunki ryb i innych przedstawicieli podwodnej fauny. Użytkownicy, którzy odnieśli największe sukcesy, czekają na niesamowitą nagrodę Dolphin's Pearl, która przyniesie wspaniałe wygrane.Automat do gry Dolphin's Pearl został stworzony przez Novomatic w 2008 roku. W tym slocie dostępna jest maksymalna wygrana w wysokości 45 000 monet.

Funkcje automatu z perłami delfinów

Ta maszyna korzysta z tradycyjnego schematu, z pięcioma bębny trzyrzędowe . Aby uzyskać zwycięskie kombinacje, gracze powinni zebrać rzędy nagród tego samego rodzaju symboli na 9 aktywnych liniach. Najmniejszy zakład w Dolphin's Pearl to 1 moneta, największy zakład na losowanie to 200 monet. Maszyna zadowoli użytkownika dużym prawdopodobieństwem wystawienia kombinacji nagród, które wynosi 95,13%. Więcej slotów znajduje się na stronie naszego portalu.

W grze znajduje się Muszla z Perłą, która zapewnia wypłaty gotówki i pozwala aby aktywować losowanie bonusowe. Wydanie nagrody pieniężnej za symbole rozproszone w slocie Dolphin Pearl jest dodawane do wypłat za aktywne linie.

Automat do gry Dolphin's Pearl zapewnia również dziki symbol, którego rola jest przypisana do głównego bohatera — ikona delfina. Ta ikona jest w stanie automatycznie zastąpić dowolne inne ikony, tworząc najbardziej opłacalną kombinację w aktywnej linii.

Zwycięskie kombinacje w automacie Dolphin's Pearl

Przegrana tego samego typu symboli na aktywnych liniach automatu Dolphin's Pearl zapewnia wzrost zakładów o odpowiednie współczynniki mnożnika:

  • "Konik morski" przyniesie wzrost wypłaty nagrody x40 — x800 razy;
  • "Skata elektryczna" i "Krab" oferują mnożniki x4 - x1500 razy;
  • «Игольчатая Рыба» и «Полосатые Клоуны» предоставляют множители от х30 до х500;
  • "Delfin" pomoże zwiększyć nagrodę pieniężną o x20 - x18000;
  • "Muszla z perłą " pozwala zwiększyć wielkość zakładu o x36 - x9000 razy.

B Automat Dolphin's Pearl ma ikony z obrazami symboli kart do gry, które przyniosą współczynniki mnożnika:

  • "10" (Dziesięć), "Q" (Dama) i "J" (Jack) pomogą zwiększyć depozyt o x10 - x200 ;
  • "K" (King) lub "A" (As) daje mnożnik nagrody: x20x -x200;
  • "9"(dziewięć) sugeruje mnożnik x4 - x200.

Obliczanie kombinacji nagród Akcje są wykonywane od lewej do prawej.

Pobierz automat do gry Dolphin's Pearl

Każdy gracz ma możliwość pobrania slotu Dolphin's Pearl na swój tablet lub smartfon za darmo. Novomatic stworzył specjalne aplikacje, które można łatwo pobrać na mobilne gadżety z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Opracowano również wersję gry, którą można zainstalować na komputerach z systemem Windows lub Mac OS.

Kiedy musisz określić wartość żetonu w Dolphin's Pearl, kliknij przycisk "Nominal". Aby ustawić ilość linii należy nacisnąć jeden z klawiszy „Linia” (1-9). Aby ustawić poziom stawki, musisz wybrać „Min.Bid”. Aby ustawić maksymalną wartość depozytu na spin, wystarczy kliknąć "Max.Bet".

Włączenie rotacji bębnów odbywa się za pomocą przycisku "Start". Automat do gry Dolphin's Pearl posiada automatyczną grę, która jest aktywowana po kliknięciu przycisku "Auto Start".

Gdzie grać na pieniądze w Dolphin's Pearl?

Korzystanie z usług niezawodnych online kasyna, fani hazardu będą mogli bawić się na automacie Dolphin Pearl z prawdziwymi zakładami. Aby grać na prawdziwe pieniądze, dorośli użytkownicy muszą spełnić warunki procedury rejestracji w klubie hazardowym, a następnie wpłacić środki na swoje saldo gry.

Losowanie 15 darmowych spinów rozpoczyna się po 3 lub na ekranie pojawia się więcej symboli rozproszonych „Muszla z perłą”. Wszystkie wygrane z darmowych spinów zostaną pomnożone przez 3x. Automat do gry Dolphin's Pearl oferuje grę ryzyka, która pozwala podwoić wygraną, jeśli gracz odgadnie kolor zakrytej karty do gry.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom
0 Komentarze
Recenzje krzyżowe
Zobacz wszystkie komentarze