Gonzo's Quest Automat na prawdziwe pieniądze

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Brak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
20
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
20
Gra ryzyka
brak
Rozproszenie
brak


Gonzo's Quest to automat do gry, który jest znakiem rozpoznawczym producenta oprogramowania hazardowego Net Entertainment. Gra została zaprezentowana publiczności w 2013 roku. Automat zapada w pamięć nie tylko dzięki hojnym wypłatom, ale także przemyślanej fabule, o indyjskim mieście Eldorado zapewne słyszało wiele osób. Miejsce, w którym według legendy ukryte są niezliczone skarby, próbował odnaleźć hiszpańskich konkwistadorów i ich wyznawców. Ale nikomu nie udało się znaleźć miejsca w amazońskiej dżungli, gdzie w ciągu jednej sekundy można wzbogacić się do końca życia.

W Net Entertainment oni postanowił wykorzystać legendę i stworzył ciekawą grę. Hazardziści są zaproszeni do odbycia podróży do tajemniczego kraju. Pomoże w tym animowany konkwistador Gonzo, który towarzyszy nam przez całą rozgrywkę i pomaga otworzyć bramy do tajemniczego świata. Najlepszym miejscem do gry na tym automacie jest Parimatch Casino . Zalecamy wypróbowanie

Gemplay of Gonzo's Quest

Automaty do gry zwykle używają pionowo obracających się bębnów. W tym samym slocie nie ma bębnów, a zamiast nich spadają z góry kamienie. Pole gry jest standardowe i ma wymiary 5x3 komórek.

Wszystkie 20 linii wypłat automatycznie uczestniczy w grze, co oznacza, że ​​gracz nie może określić własnej liczby linii. Możesz zobaczyć kierunek linii, najeżdżając kursorem w lewo lub w prawo na liczby w pionowych kolumnach.

Gracz ma prawo do wygranej, jeśli uda mu się zebrać co najmniej 3 identyczne symbole w jeden wiersz od lewej do prawej, zaczynając od skrajnej lewej kolumny. Tabelę wypłat oraz zasady można zobaczyć, klikając ikonę „i” w lewym dolnym rogu maszyny.

Maszyna Gonzo Quest używa funkcji lawinowej. Gdy zwycięskie kombinacje padną na linie w wyniku kręcenia, wypłacane są tylko większe wygrane na linii. Następnie symbole tworzące kombinację eksplodują, a ich miejsce zajmują wyższe symbole. Ten efekt nazywa się lawiną. Łącznie możliwe są 3 takie dodatkowe fale, przy czym zakład pozostaje taki sam, jak obstawiony przez gracza przed rozpoczęciem spinu głównego. Jeśli w trakcie lawin uda Ci się zdobyć kombinację nagród, to współczynnik główny (zgodnie z tabelą wypłat) zostanie dodatkowo zwiększony:

  • dla drugiej fali - 2 razy;
  • dla trzeciego - 3 razy;
  • dla czwartego i następnych - 5 razy.

Mnożnik fali jest pokazany na górze. Jeśli kombinacja nagród nie zostanie utworzona, gracz przejdzie do głównych spinów.

Symbole gry w Gonzo Quest

Automat Gonzo's Quest wykorzystuje 7 symboli gry, które po wygraniu przynieś następującą liczbę monet:

  • Bird idol (минимальный символ) – 3-50;
  • Posążek aligatora - 4-75;
  • Posążek węża - 5 -100;
  • Health idol – 10-200;
  • Bożek ryby - 15-500;
  • Bożek ognia - 20-1000;
  • Moon idol (самый главный символ) – 50-2500.

Funkcja Wild jest wykonywana przez znak zapytania. Sama nie tworzy zwycięskich kombinacji, ale może zastąpić dowolne inne symbole.

Gra bonusowa Gonzo's Quest

Runda bonusowa Gonzo's Quest jest realizowana jako darmowe spiny. Darmowe spiny w ilości 10 są przyznawane graczowi, jeśli w jednej z linii od lewej do prawej zostaną umieszczone co najmniej 3 symbole scatter - złota maska ​​Azteków. Podczas darmowych spinów obsługiwana jest funkcja lawinowa. Jednak już od pierwszej fali współczynnik według tabeli wypłat wzrośnie dodatkowo 3 razy, w drugim - 6 razy, trzecim - 9 razy, czwartym i dalszych - 15 razy.

Podczas kręcenia darmowych spinów możesz również wygrać dodatkowe darmowe spiny, jeśli wylądują 3 symbole scatter.

Sterowanie automatem

Slot ma standardowe sterowanie dla gier od NetEnt. Spiny są uruchamiane ręcznie lub automatycznie. Gracz może ustawić stosunek bankrolla i monet, a także liczbę monet do postawienia. Całkowita liczba monet jest podzielona na 20 linii. Twoje aktualne saldo i wygrane są pokazane w prawym dolnym rogu.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarze
Межтекстовые Отзывы
Zobacz wszystkie komentarze