Automat do gry Sharky (pirat, rekin) na prawdziwe pieniądze

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Brak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Aby zanurzyć się w atmosferze radosnych przygód dzielnego pirata Sharky'ego (Shark), możesz zagrać na automacie o tej samej nazwie w kasynie online na Ukrainie . To gniazdo wyróżnia się oryginalnym designem, który opowiada o trudnym codziennym życiu dzielnych zdobywców mórz, rabujących statki handlowe. Jako obrazy na bębnach znajdują się broń, akcesoria pirackie i artykuły gospodarstwa domowego, które towarzyszyły piratom w ich podróży. Sharky chce porzucić swój niebezpieczny zawód i zostać zwykłym rybakiem.

Symbole rekinów

Automat do gry Pirat został stworzony przez Novomatic w 2002 . Konstrukcja maszyny wykorzystuje symbole rzeczy, które otaczały piratów podczas ich morskich przygód. Aby utworzyć zwycięską kombinację na 9 bębnach automatu Shark, musisz zebrać więcej niż 3 podobne symbole z rzędu. Maksymalna wygrana dostępna w tej 5-bębnowej grze to 22500 monet.

W tym slocie możesz postawić 0,45 - 90 żetonów na linię. Najwyższy mnożnik w tej grze to 5000x. Dzika karta w slocie Sharky'ego to „Portret pirata”. Jest w stanie zastąpić inne obrazy na bębnach, pomagając tworzyć opłacalne kombinacje. Cechą slotu Rybak jest to, że nawet jeden dziki symbol, który pojawia się na ekranie, podwaja nagrodę.

Gdy ikony pojawiają się na bębnach maszyny Shark: „Kompas”, „Wyspa” lub „Żaglówka” , grając rolę symboli bonusowych, rozpoczyna się losowanie gry bonusowej.

Bonusowe kombinacje slotu Pirata

Jeśli na bębnach wzdłuż aktywnej linii znajdują się 3 identyczne ikony, gracz otrzyma odpowiedni mnożnik zakładu:

  • "Portret Pirat" zwiększa nagrodę x100 — x5000 razy;||279
  • «Попугай» приумножит ставку в х50 — х1 000 раз;
  • "Kompas": x45 - x900;
  • "Pirackie miecze": x20 - x250;

symbole kart:

  • "Król - K", "Królowa - Q", "Walet - J": x10 - x150;
  • "Dziesięć": x5 - x100;
  • "Dziewięć": x2 - x100.

Korzystanie z gry ryzyka, w której musisz odgadnąć kolor karty do gry, użytkownik będzie mógł wielokrotnie pomnożyć wygraną otrzymaną podczas zwykłego losowania.

Pobierz automat do gry Sharky

Aby uruchomić Gra piracka na mobilnym gadżecie, możesz korzystać ze specjalnych aplikacji stworzonych przez Novomatic. W Internecie dostępne są wersje tego slotu przeznaczone dla urządzeń z systemem Android lub iOS. Istnieje również samodzielna wersja automatu Shark, którą można łatwo pobrać na komputer.

Użytkownicy mogą użyć przycisku „BetOne”, aby wygodnie wybrać wielkość zakładu. Jeśli chcesz ustawić najwyższy zakład na spin w grze Pirat, po prostu kliknij „BetMax”. Aby uruchomić cewki, musisz nacisnąć klawisz „Start”. Aby włączyć autoodtwarzanie, wybierz „AutoStart”. Możesz zapoznać się z zasadami automatu i zobaczyć tabelę z wygranymi symbolami za pomocą przycisku "Pomoc".

Gdzie lepiej grać w Sharky za pieniądze?

Tylko niezawodny wirtualny sale kasynowe zapewniają komfortowe warunki dla swoich graczy, pozwalając na grę na pieniądze różnymi rodzajami walut. Tutaj możesz otrzymać zarobione nagrody za pomocą wygodnych metod płatności: od kart bankowych po popularne serwisy płatności online.

Losowanie bonusowe zapewnia wzrost kwoty wygranych. Kiedy na piątym bębnie pojawi się obraz „Wyspa”, a na pierwszym – „Żaglówka”, aktywowana jest seria dziesięciu darmowych spinów „FreeGames”. Pirat Sharky, w trakcie wyzwalania takich darmowych spinów, płynie łodzią, próbując dostać się na wyspę. „Portret pirata” pełni rolę symbolu dzikiego, zastępując symbole na bębnach, tworząc rzędy nagród. Każdy obrót przesuwa łódź z rekinem w prawo, na następny bęben.

Jeśli ikona skrzyni pojawi się na bębnie, na którym wylądował Pirat Portret, wyskoczy on z łodzi, zbierając nagrody, które się pojawią. skrzynia. Musisz uważać na rekiny, które chcą rozprawić się z dzielnym żeglarzem. W chwili, gdy rekin połknie pirata, pusta łódź nie może już być dzika. Jeśli na ekranie pojawi się „Żaglówka”, rybak Sharky jest z powrotem na łodzi, poruszając się po bębnach i tworząc wypłaty nagród.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom
0 Komentarze
Intertext Feedback
Zobacz wszystkie komentarze