Automat do gry Rezydent (Rezydent) za hrywny

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
250
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak

Motyw szpiegów nie jest często używany do tworzenia automatów do gry. Na tym tle wyróżnia się automat Resident od dewelopera Igrosoft, w który gracze z krajów WNP grają z przyjemnością od ponad 20 lat. W tej grze pojawiają się motywy konfrontacji sowieckich i zagranicznych służb wywiadowczych. Nasz mieszkaniec musi wykonać zadanie i uratować swojego asystenta, radiooperatora Kat. Jeśli hazardzista mu w tym pomoże, otrzyma dobrą nagrodę. Rozumiemy cechy automatu.

Mechanika automatów do gier

Структура слота во многом похожа на другие игры от Игрософт. На 5 вертикальных барабанах нанесены символы, которые выводятся на игровом поле в 3 ряда. В каждом спине пользователю нужно указать от 1 до 9 линий, на которых призовые комбинации могут формироваться в обоих направлениях. На один спин минимум можно поставить 1 кредит, а максимум – 1800 кредитов. Если для спина выбирается более, чем 1 линия, на каждую из них делается одинаковая ставка.

Kombinacja jest uważana za nagrodę, jeśli składa się z co najmniej 3 identycznych symboli. W przypadku wygranej na kilku liniach w tym samym czasie wszystkie otrzymane kwoty są sumowane. Automat posiada rundę bonusową składającą się z 2 etapów. Przetestuj grę na King Casino lub Netgame.

Symbole rezydentów

W automacie używane są następujące symbole:

  • старый пистолет вальтер. За 3, 4 и 5 таких символов ставка гемблера увеличится в 2, 3 и 10 раз соответственно;
  • kombinacje masek przeciwgazowych pomogą Ci wygrać 3-20 razy więcej niż wartość nominalna zakładu ;
  • książka szyfrów - 5-50 razy;
  • zamówienie - 10-100 razy;
  • Karabin maszynowy Maxim - 20-200 razy;
  • epolety - 30-500 razy;
  • gaśnica - 100-2000 razy. Dodatkowo gaśnica działa jako dziki symbol w automacie, który zastępuje wszelkie inne symbole;
  • głównym symbolem automatu jest złota moneta z wizerunkiem mieszkańca. Jeśli uda Ci się zdobyć kombinację takich monet, wygrana wyniesie 200-5000-krotność wartości nominalnej zakładu.

Istnieje również bezpieczny symbol, który działa jak rozrzut. Jeśli 3 z tych symboli pojawią się na ekranie w tym samym czasie, uruchomiona zostanie gra bonusowa.

Gra ryzyka

Po każdym udanym obrocie kwota wygranych pieniędzy może zostać podwojona w gra o ryzyko. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Ryzyko”. Mieszkaniec będzie miał możliwość otwarcia karty, która według wartości nominalnej przebije otwartą kartę. W ten sposób możesz przejść przez 5 rund i zwiększyć początkową wygraną 32 razy.

Możesz zatrzymać grę ryzyka w dowolnym momencie i zabrać swoje pieniądze. Na przykład nie warto podejmować ryzyka, jeśli odkrytą kartą do pokonania jest dama, król lub as.

Runda bonusowa w gnieździe sejfu

Ze względu na cechy gra bonusowa, ta maszyna jest wśród graczy często określanych jako sejfy. Taka gra jest uruchamiana, jeśli zgodnie z wynikami kręcenia na ekranie pojawi się od 3 do 5 symboli sejfu. Runda bonusowa składa się z 2 etapów. Najpierw wystarczy pomyślnie otworzyć sejfy. Jeśli można to zrobić, odniesiesz dobrą wygraną. Jeśli dynamit zostanie znaleziony, runda bonusowa dobiegnie końca. Ale mieszkaniec może mieć pod ręką gaśnicę, która zgaśnie płonący dynamit.

Po pomyślnym otwarciu sejfów, hazardzista przechodzi do drugiego etapu. Tutaj musisz już otworzyć tylko jedną z 2 kamer i zgadnąć, gdzie ukryta jest radiooperatorka Kat. Jak widać szanse na wygraną w drugim etapie wynoszą od 50% do 50%. Jednak nie ma prawa popełniać błędów: albo kończymy grę bonusową z dobrym bonusem, albo przegrywamy wszystkie wygrane zdobyte na pierwszym etapie.

Automat do gry Resident jest prezentowany w wielu ukraińskich Internecie kasyna. Na przykład ten automat znajduje się w kolekcji wirtualnego klubu Netgame. Tam możesz kręcić bębnami zarówno za pieniądze, jak i za darmo dla zabawy.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Opinia intertekstowa 547
Посмотреть все комментарии