Игровой автомат Starburst на деньги

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Brak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
10
Maks. wygraj
250
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
brak
Rozproszenie
brak


Starburst to automat do gry o bardzo prostych zasadach od Net Entertainment, który ukazał się w 2013 roku. Nazwa w tłumaczeniu oznacza „tworzenie gwiazdy”. W trakcie rozgrywki gracz zostaje przeniesiony do uniwersum otoczonego migoczącymi gwiazdami na fioletowym polu. Wykorzystana jest spokojna muzyka, która pozwala w pełni skoncentrować się na rozgrywce i zdobywaniu kombinacji nagród.

Rozgrywka w Starburst

Mechanika sloty są dość proste. Gra obejmuje 5 obracających się w pionie bębnów, a na polu gry wyświetlane są jednocześnie 3 rzędy symboli. Aby wygrać, musisz zebrać te same kombinacje, które tworzą się zarówno od lewej do prawej, jak i od prawej do lewej. Minimalna kombinacja składa się z 3 symboli. Zalecamy grać w PlayAmo Casino i przetestować tę maszynę pod kątem siły.

Łącznie jest 10 linii, wszystkie są aktywowane automatycznie dla każdego obracać. Aby zobaczyć kierunek każdej linii, przesuń kursor w lewo lub w prawo na numerze od 1 do 10.

Runda bonusowa i gra z ryzykiem nie są dostępne w tym slocie. Wygląda na to, że deweloper postawił na dobry powrót w głównej grze.

Symbole maszyn Starburst

Narodziny nowych gwiazd to tajemnicze zjawisko, o którym możemy się tylko domyślać. W przypadku automatu twórca zdecydował się użyć kryształów o różnych konfiguracjach i kolorach, z których każdy przynosi graczowi pewną wygraną. Aby zobaczyć wszystkie możliwe kombinacje i ich wycenę, naciśnij „i” w lewym dolnym rogu.

Symbole automatów przynoszą takie wygrane, gdy wypadną od 3 do 5 w jednej linii (wygrana jest uzyskiwana mnożąc wartość nominalną zakładu przez współczynnik ):

  • fioletowe i niebieskie kryształy - X5-25;
  • pomarańczowy - X7-40;
  • zielony - X8-50;
  • żółty - X10- 60;
  • szczęśliwa siódemka - X25-120;
  • złoty napis BAR (główny symbol) - X50-250.

Funkcja dzikiego symbolu w Starburst wykonuje wielobarwna 8 - ostatnia gwiazda. Może pojawić się tylko na bębnach 2, 3, 4 i zastąpić każdy inny symbol. Gdy w wyniku zakręcenia pojawi się przynajmniej jedna gwiazdka, symbol ten wypełnia cały bęben, na którym wypadł. Sam bęben jest ustalony na jeden darmowy spin. Jeśli gwiazda pojawi się ponownie, gracz otrzyma jeszcze 1 darmowy spin. W sumie możesz otrzymać 3 darmowe spiny.

Po zakończeniu losowania wszystkie wygrane są sumowane i zapisywane na saldzie.

Panel sterowania Starburst

В автомате организовано простое управление, с которым быстро разберётся даже начинающий гемблер. С помощью переключения влево и вправо в окне «Уровень» игрок задаёт ставку от 10 до 100 монет для всех 10 линий. С помощью окна «Дост. монет» настраивается соотношение монет и игрового баланса игрока.

Kiedy klikniesz „Automatyczna gra”, możesz rozpocząć spiny w trybie automatycznym. W takim przypadku możesz skonfigurować:

  • liczbę spinów - od 10 do 1000;
  • zatrzymać grę po otrzymaniu jakiejkolwiek wygranej, określonej ilości wygranych, zwiększeniu lub zmniejszeniu bankroll o określoną kwotę.

Spin rozpoczyna się po naciśnięciu środkowego przycisku z okrągłymi strzałkami. Po ponownym naciśnięciu bębny są zmuszone do zatrzymania się, dzięki czemu gracz może wpływać na kombinacje. Po prawej stronie środkowego przycisku znajduje się „Max Bet”. Z nazwy przycisku jasno wynika, do czego jest przeznaczony. Dzięki niemu możesz ustawić maksymalny możliwy zakład.

Automat Starburst jest przeznaczony dla osób, które lubią prostą grę bez skomplikowanej fabuły. Zasady są bardzo proste i łatwe do zrozumienia. Chociaż slot nie jest połączony z progresywnym jackpotem, jest uważany za dość hojny. Tutaj możesz zarobić niezłe pieniądze.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom mnie, gdy
0 Komentarze
Recenzje krzyżowe
Wyświetl wszystkie komentarze