Automat do gry Koktajl owocowy za prawdziwe pieniądze z wypłatą

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
1000
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Fani słynnego automatu do gier"Fruit Cocktail" mają okazję cieszyć się wygranymi w zaktualizowanej wersjiAutomatu Fruit Cocktail. Ta maszyna, stworzona przezIgrosoft, dostarcza witaminową kaskadę soczystych owoców, które dostarczają wspaniałych emocji i jasnych wypłat nagród.Ulepszony projekt automatu w dwuwymiarowej grafice i oryginalny animowane wstawki sprawiają, że gra jest bardziej ekscytująca i ciekawiej jest spędzać czas na automacie Fruity Cocktail. Rolę głównego symbolu w tej wersji pełni „Truskawka”, a jagoda „Jeżyna”. Druga odsłona popularnej gry oferuje graczom otrzymanie dodatkowych nagród podczas 2 losowań bonusowych.

Funkcje automatów do gry Truskawki

Stworzyli twórcy firmy Igrosoft ten automat oparty na klasycznym planie gry. Składa się z 5 rolek, z trzema ułożonymi rzędami ikon. Łańcuchy nagród o identycznych symbolach należy zebrać wzdłuż 9 aktywnych linii. Maszyna posiada podwyższony współczynnik wydawania wygrywających rzędów, sięgający 96,20%. W tym slocie możesz postawić od 1 do 1800 monet.

W grze Fruit Cocktail znajduje się rozszerzający się dziki symbol "Joker Wild" , który pomaga zastępowanie innych zdjęć na bębnach i udostępnianie kompilacji zwycięskich łańcuchów piktogramów. Maszyna wykorzystuje symbol „Bonus”, który aktywuje ciekawą rundę bonusową, a także ikonę „Darmowe gry”, która zapewnia rozpoczęcie serii darmowych spinów. Więc nie krępuj się graj w kasynie online za hrywny i wygrywaj.

Możesz uzyskać oszałamiającą maksymalną wygraną w slocie Fruit Cocktail 2, osiągając 9 000 000 monet .

Symbole zwycięskiego koktajlu owocowego

Aby otrzymać wypłatę nagrody w koktajlu owocowym, musisz utworzyć identyczne łańcuchy nagródпиктограмм на активных линиях:

  • „Arbuz” polega na przemnożeniu stawki 2x – 10x razy;
  • „Cytryna” daje mnożnik 3x – 20x;
  • «Груша» позволяет получить увеличение приза в 5х — 50х;
  • "Pęczek bananów" pomoże Ci pomnożyć Twoją wypłatę przez 10x - 100x;
  • "Apple" zapewnia mnożnik 20x - 200x;
  • "Citrus" zapewnia mnożnik 30x - 500x;
  • "Joker Wild" zwiększy stawkę na spin o 100x - 2000x;
  • "Blackberry" przyniesie największą liczbę mnożników od 200x do 5000x.

Zasadnicze łańcuchy symboli liczą się w obu kierunkach, a zwycięskie kombinacje narody otrzymane na aktywnych liniach są sumowane.

Pobierz automat do gry Strawberry na swój telefon

Aby uruchomić Fruit Cocktail z gadżetów mobilnych, po prostu pobierz jego aplikację na swój telefon lub tablet. Igrosoft opracował niezawodne wersje tej gry, które będą działać stabilnie z dużą prędkością na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Istnieje modyfikacja maszyny, którą można łatwo pobrać na komputer.

Uzyskanie więcej niż trzech zdjęć na rolkach maszyny Fruit Cocktail 2"Bonus" aktywuje losowanie bonusowe. 3, 4 i 6 takich ikon daje odpowiednio prawo do 1, 2 i 3 zakręceń na minislocie, co przypomina grę Monopoly. Wskaźnik porusza się po obrazkach z owocami znajdującymi się na obwodzie, zatrzymuje się na nich i daje pewien mnożnik. Jeśli wyląduje w sektorze „Wyjście”, losowanie się kończy.

Jeśli na bębnach automatu do gry Strawberry pojawią się trzy symbole „Darmowych gier”, aktywowana zostanie runda z darmowymi spinami. W przypadku 3, 4 i 5 podobnych zdjęć użytkownik ma możliwość przewinięcia odpowiednio 10, 20 lub 50 darmowych spinów. Wszystkie darmowe spiny są przeprowadzane z bieżącym zakładem, zapewniając, że nagroda pieniężna zostanie zaksięgowana na wpłacie użytkownika. Gdy podczas takich darmowych spinów na ekranie pojawią się więcej niż 3 ikony „Darmowych gier”, losowanie nagród jest ponownie aktywowane.

Gdzie zagrać w maszynę Strawberry za pieniądze?

Aby zdobyć prawdziwa adrenalina, gracze wolą grać na pieniądze, wybierając witryny niezawodnych kasyn online. Dorośli użytkownicy mogą zarejestrować się w tych klubach, aby dokonać wpłaty i zacząć grać w Fruit Cocktail.

Slot na koktajl owocowy jest wyposażony w grę ryzyka . W nim musisz odgadnąć jedną z czterech zamkniętych kart do gry, starając się wybrać tę, która będzie miała większą wartość niż krupiera. Prawidłowy wybór podwoi wypłatę, w przypadku pomyłki kwota wygranej zostanie zresetowana do zera.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarze
Recenzje Intertext
Zobacz wszystkie komentarze