Automat do gry z urokiem Lucky Lady

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Zwycięskie kombinacje w slocie Lucky Lady's Charm przynoszą różne magiczne amulety używane jako piktogramy na pięciu trzyrzędowych bębnach. Ten popularny automat do gry, stworzony przez Novomatic Corporation w 2013 roku, zapewnia fanom hazardu maksymalną wygraną w wysokości 90 000 monet.

Głównym bohaterem tej gry jest piękna Lady Luck, która pomaga zdobyć najbardziej dochodowe sieci przynoszące największe wygrane. W grze są inne symbole, które pojawiają się na 9 aktywnych liniach i pozwalają zdobyć solidne nagrody. W tym slocie można postawić od 1 do 100 żetonów. Współczynnik wypłat zwycięskich kombinacji automatu Lucky Lady wynosi 95,13%.

Symbole nagród Lady Luck (Lucky Lady)

Aby uzyskać mnożniki zakładów w Lucky Lady, użytkownicy trzeba utworzyć rzędy 3x lub więcej takich samych ikon. Obraz „Magiczna Kula” działa jak rozrzut, pomagając uzupełnić wypłaty nagród na maszynie i rozpocząć losowanie bonusu. Główną bohaterką automatu jest „Lady Luck”, która odgrywa rolę dziczy, zastępując inne ikony na bębnach, aby tworzyć opłacalne kombinacje. Możesz grać na pieniądze w dowolnym kasynie online na Ukrainie z naszego rankingu.

 

Poniższe symbole pomogą Ci pomnożyć zakłady w Lucky Lady:

 • "Horseshoe" pozwala aktywować mnożnik 20x - 400x;
 • "Magic Orb" pozwala zwiększyć swoje zakłady o 18x - 4500x;
 • «Счастливый Медальон» и «Листок Клевера» принесут увеличение взноса в 30х — 500х;
 • "Insect Sunshine" i "Magic Amulet" dają wielokrotność wypłaty nagrody w 2x - 750x razy;
 • "Lady Luck" zapewnia najwyższy mnożnik wygranej wynoszący 10x - 9000x.

Oprócz tych ikon, kombinacje nagród Lucky Lady składają się z symbolicznych obrazów kart do gry:

 • «10» «J» «Q» или «J» поднимут размер выигранной суммы в 5х — 100x;
 • "K" i "A" sugerują wzrost nagrody o 20x - 250x;
 • «9» помогает умножить взнос в 2x — 100x.

Zwycięskie łańcuchy liczone są od lewej do prawej.

Runda bonusowa w Uroce Szczęśliwej Pani (Kule)

Darmowe losowanie rozpoczyna się po pojawieniu się na ekranie maszyny 3x symboli "Magiczna Kula". Użytkownik otrzymuje prawo do serii darmowych spinów, których liczba jest określona przez liczbę wyświetlanych ikon scatter:

 • trzy symbole zapewniają 5 darmowych spinów;
 • cztery ikony zapewniają 10 darmowych zakręceń;
 • Pięć symboli Scatter zapewnia 15 darmowych zakręceń.

Podczas serii darmowych zakręceń wszystkie wygrane są mnożone przez 3x. Gdy na bębnach Lucky Lady's Charm ponownie pojawi się rząd kilku ikon „Magicznej Sfery”, użytkownik ma prawo do kolejnej serii o odpowiedniej liczbie darmowych spinów.

Ryzyko gry w automacie Lady Luck

Każde udane losowanie przynosi graczom odpowiednią wygraną, którą można natychmiast podwoić, rozpoczynając grę z ryzykiem (poprzez naciśnięcie przycisku „Podwajaj”). W oknie, które się otworzy, pojawi się stół z pięcioma kartami do gry. Użytkownik musi odgadnąć kolor określonej karty. Gdy użytkownik jest w stanie poprawnie określić kolor, podwojona kwota wygranej zostanie zaksięgowana na jego saldzie depozytu. Jeśli gracz nie odgadnie koloru, jego nagroda zostanie zniszczona, a slot zostanie przełączony w standardowy tryb gry.

Pobierz Charms Lucky Lady

Aby uruchomić tę maszynę na telefonie komórkowym telefony lub tablety, gracze będą mogli pobrać specjalną aplikację slotową Lady Luck. Novomatic stworzył takie samodzielne wersje gry na gadżety z systemem Android lub iOS. Można je szybko pobrać na smartfony, aby obstawiać zakłady bez łączenia się z Internetem. Interfejs aplikacji dostosowuje się do specyfiki urządzeń mobilnych, oferując graczom wygodną kontrolę nad niezbędnymi opcjami automatu do gier oraz wygodne obstawianie za pomocą ekranu dotykowego i funkcji przesuwania gadżetu.

Istnieją wersje Lucky Slot Lady, który można pobrać na komputery z systemem Windows lub macOS. Zapewniają niezbędną funkcjonalność, aby umożliwić grę w trybie offline na komputerze. Aby zainstalować program, wystarczy pobrać odpowiedni plik instalacyjny i uruchomić go zgodnie z zaleceniami systemu, aby dokonać niezbędnych ustawień dla automatu do gier.

0 0 głosy
Ocena posta
Subskrybuj
Powiadom mnie, gdy
0 Komentarze
Recenzje krzyżowe
Zobacz wszystkie komentarze