Piracki automat do gry

Istnieją dwa rodzaje bonusów startowych na piracki automat do gry od Igrosoft w kasynie online Parimatch. Pierwszy daje do 10.000 UAH za pierwszą wpłatę. Druga promocja w postaci 77 darmowych spinów nie wymaga żadnego depozytu. Po tygodniu gry możesz otrzymać dodatkowe nagrody, z których najpopularniejszą jest cashback.

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
187 500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozpraszanie
tak

W pirackim automacie do gry , użytkownik będzie mógł doświadczyć wolnego życia piratów. Niebezpieczne wyzwania opłaci się złotem, które gracz może zdobyć. Automat stał się kolejnym rozwinięciem firmy Igrosoft, które zyskało popularność poza krajami WNP.

Funkcje automatów piratów

Aby zrekompensować częste wchodzenie do rundy supergrą, Studio Igrosoft ograniczyło powrót do gracza. Ta trudna decyzja mogła negatywnie wpłynąć na popularność automatu Igrosoft, ale strumienie znanych graczy pokazały korzyści płynące z zastosowanych algorytmów.

Na boisku o klasycznym rozmiarze 5x9 gracz walczy o maksymalna wygrana 187 500 kredytów. Tradycyjnie możesz postawić nie więcej niż 25 monet na jedną linię.

Zawartość automatu Pirate jest daleka od klasycznych automatów do gry z kolekcją kombinacji nagród, ponieważ jest uzupełniona rundą z jej własna narysowana super gra. Porównaj z Małpim automatem online lub Sharkeyem.

Zwrot RTP slotu piratów 80%
Zakłady na linię Do 25 monet
Kołki 5
Linie wypłat 9
Automatyczne obroty Tak
Dziki Obecny
Rozproszenie Nie
Premiaные раунды Super gra, podwójne wypłaty

Podróż na prawdziwym statku pirackim

Pokład statku pirackiego to główna lokalizacja automatu Pirate firmy Igrosoft. Pod wielokolorowymi bębnami kryje się zły pirat wymachujący szablą obok wielkiego działa.

Projekt gniazda wyróżnia się jasnymi kolorami, panel sterowania jest również wykonany w stylu tematycznym i nie nie wygląda jak standardowy projekt.

Zawartość bonusowa ma swój własny rysunek. Jeśli aktywujesz grę ryzyka w slocie Piratów, ekran przesunie się na powierzchnię drewnianego stołu z utkniętym w nim sztyletem, kartą i kuflem piwa.

Symbole tematyczne

Два самых крупных множителя игрового автомата Pirate представлены иконками с картой сокровищ и портретом пирата. Второй, помимо большой выплаты, имеет функцию вайлда для упрощенного сбора комбинаций.

Łącznie w slocie Pirata dostępnych jest 8 symboli, z których każdy ma unikalny rysunek i nie jest znalezione w innych urządzeniach.

Ikony nagród Dostępne mnożniki
Stara mapa skarbów x200-x5000
Obraz złego pirata (dzikiego) x100-x2000
Stara broń x30-x500
Bomby х20-х200
Pistolet x10-x100
Dwa ostre sztylety x5-x50
Hak x3x-x20
Okulary x2-x10

Podwójna runda bonusowa

Są dwa bonusy rundy w automacie Pirate, z których każda pozwala zdobyć własne nagrody i pomnożyć bieżące wygrane z kombinacji nagród. Pierwszy etap to skrzynie:

  1. Tryb uruchamia się, gdy w dowolnym miejscu na polu pojawią się trzy skrzynie.
  2. Gość kasyna otwiera kolejno jedną z oferowanych skrzyń.
  3. W każdej z pięciu opcji znajduje się nagroda lub szkielet.
  4. Pieniądze są przyznawane, dopóki gracz nie wybierze przegranej opcji.

Reprezentowana jest druga mechanika premii koło beczek. Cechy:

  • Aby rozpocząć, musisz zebrać trzy obrazy beczek.
  • Rzucając kostką, użytkownik rozpoczyna rozgrywkę supergry. Wyrzucona wartość jest równa liczbie kroków, które zostaną wykonane na beczkach z okręgu.
  • Każdy z zatrzymań przyniesie własną nagrodę pieniężną.

Losowanie kończy się, gdy wartość kostek wskazuje na już używaną pozycję.

Тактика для максимального выигрыша

Ponieważ automat piracki ma dochodową supergrę, gracz nie powinien być rozpraszany przez ryzyko tryb i zbieranie kombinacji z największymi wypłatami.

Statystyki pokazują, że podnoszenie stawek poprzez mądre wydawanie salda daje najlepszy wynik w tej grze. Jeśli zmniejszysz liczbę monet wrzucanych na obrót, możesz zwiększyć prawdopodobieństwo super gry.

Piracki automat w trybie darmowym

Aby zagrać na pirackim automacie przez telefon komórkowy, musisz użyć aplikacji kasyna online. W takim przypadku, ze względu na bezpieczeństwo użytkownika, zaleca się pobranie oprogramowania bezpośrednio ze strony internetowej klubu hazardowego.

W celu przeszkolenia przed rozpoczęciem gry w slot Pirates za pieniądze, tryb demo skutecznie się wyświetla. Wykorzystuje te same algorytmy, ale wszystkie spiny odbywają się kosztem wirtualnej waluty. Pozwala to poprawnie obliczyć potencjalne wydatki i możliwe wygrane, jakie mogą przynieść wygrywające kombinacje i rundy z wypłatami nagród. Ta funkcja jest używana nie tylko przez początkujących, ale także przez doświadczonych graczy.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Intertext
Zobacz wszystkie komentarze