Graj w ruletkę online na pieniądze w kasynie

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję

Ruletka to jedna z pierwszych gier losowych, które pojawiły się w kasynach. Jego zasady zostały ostatecznie ustalone w połowie XIX wieku i od tego czasu nie uległy zmianie. Gra toczy się na kole, które ma 37 ponumerowanych komórek od 0 do 36. Dla łącznej sumy wszystkich liczb na kole 666, ta rozrywka jest popularnie nazywana „diabelskim młynem”. Ruletka jest słusznie popularna wśród graczy na całym świecie. Ci, którym udaje się rozwikłać jego tajemnicę, często zarabiają niezłe pieniądze. Ale po prostu granie w tę grę dla zabawy jest również tego warte. Proste zasady i ekscytująca rozgrywka pozostawią niewiele osób obojętnymi. Co więcej, teraz możesz grać w kasyna online bez wychodzenia z domu, gdzie dają bonusy za depozyty.

Gra w ruletkę w kasynie online

W wielu wirtualnych zakładach ta gra zajmuje jedno z centralnych miejsc, więc w galeriach gier są dla niej przydzielone osobne sekcje. Główne odmiany są koniecznie prezentowane: europejskie, amerykańskie, francuskie. Ale różnorodność na tym się nie kończy, ponieważ ruletka bez zera, odmiana z kilkoma kołami jednocześnie i tak dalej są dodawane do sekcji. Szczególną uwagę przykuwa ruletka na żywo, kiedy gra toczy się na prawdziwych stołach ze specjalnie wyposażonych sal. Rozdający zarządza procesem, a gracz obserwuje za pomocą transmisji.

Grając w kasynie online za hrywny , gracz otrzymuje kilka korzyści naraz:

 • nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na wycieczkę do innego miasto, w którym działają pokoje offline. Wystarczy włączyć komputer i wejść na stronę z rozrywką hazardową. Wszystkie ruletki w trybie płatnym staną się dostępne po uzupełnieniu konta;
 • Możesz grać w kasynie online za darmo w trybie demo. Rozgrywka prowadzona będzie za wirtualne pieniądze, o które nie musisz się martwić. Po zresetowaniu salda możesz po prostu ponownie uruchomić symulator;
 • możesz znaleźć wirtualne zakłady, w których zapewnione są bonusy za grę na diabelskim młynie. Oznacza to, że możesz powiększyć swój bankroll na gry o 50-100%. W takim przypadku będzie więcej szans na ostateczną wygraną;
 • istnieje możliwość wzięcia udziału w turniejach. Gracz zdobywa punkty po prostu grając w ulubioną rozrywkę. Na koniec wyłonionych zostaje 10-50 zwycięzców, wśród których rozdzielany jest fundusz nagród pieniężnych;
 • obecność dużej liczby strategii, które są swobodnie dostępne w Internecie. Możesz się z nimi zapoznać i wypróbować je za darmo, aby mieć później duże szanse na wygraną.

Zasady gry w ruletkę online

Zasady gry w ruletkę online nie różne od tych używanych w teraźniejszości Casino Vulkan . Spójrzmy na przykład odmiany europejskiej. Proces gry odbywa się na kole ruletki, które ma ponumerowane czerwone i czarne komórki od 1 do 36. Wszystkie liczby są ułożone w określonej kolejności, ale nie w kolejności. Jest też zielony sektor z numerem 0, który nazywa się zero.

Jeśli gracz gra w symulatorze ruletki, najpierw stawia zakłady, a następnie kręci kołem. Wyniki są określane przez generator liczb losowych. A jeśli gra jest rozgrywana w trybie na żywo, zakończenie zakładów może nastąpić po uruchomieniu koła, o czym informuje krupier. Kula wyrzucana jest na koło w kierunku przeciwnym do jego obrotu. Gdy kulka zatrzyma się w jednej z komórek, wyniki są sumowane. Wygrane są dodawane do salda graczy, a wszystkie przegrane zakłady trafiają do dochodów kasyna online.

Na stole do ruletki można postawić następujące zakłady:

 • Zakład na numer. Oznacza to, że gracz przewiduje, w której komórce zatrzyma się piłka. Możesz obstawiać wszystkie liczby od 0 do 36. Wypłata jest dokonywana ze współczynnikiem X36 w przypadku odgadnięcia wyniku;
 • na 2 sąsiadujące liczby. Na przykład 31 i 32. Chip leży między nimi. Wypłata jest obliczana ze współczynnikiem X18;
 • o 3 liczby znajdujące się w jednej pionowej linii. Na przykład 7, 8 i 9. Żeton jest umieszczony w środku mniej niż numer. Obliczenie odbywa się na podstawie kursów x12;
 • dla 4 liczb, które są obok siebie. Chip leży pośrodku. Przykład - liczby 16, 17, 19, 20. Wypłata wynosi X9 wartości nominalnej zakładu;
 • za 6 liczb lub 2 pionowe linie. Żetony są umieszczane w mniejszych liczbach na przecięciu pionowych linii. Wygrane są obliczane przy pomocy współczynnika X6;
 • obstawia się na równe szanse, czyli takie, w których mogą być tylko 2 opcje. Obejmuje to liczby nieparzyste/parzyste, duże/małe, czerwone/czarne. We wszystkich przypadkach wypłata jest dokonywana ze współczynnikiem X2;
 • obstawiaj tuziny - 1-12, 13-24 lub 25-36. Zwycięski współczynnik to X3;
 • na liniach poziomych. Wypłata jest również dokonywana ze współczynnikiem X3.

Poniższy rysunek przedstawia opcje opisanych opcji zakładów.

Rodzaje ruletki online z wypłatą pieniędzy

К самым распространённым типам относится европейская, французская и американская рулетки. Они отличаются между собой некоторыми дополнительными przepisy prawneми и элементами. Разберём эти разновидности, а также некоторые другие.

Europejska ruletka

Zasady Typ europejski rozważyliśmy nad. Zwróć uwagę, że klub gier w tej rozrywce ma przewagę 2,7%.

Ruletka francuska

Ta odmiana praktycznie powtarza europejską według swoich zasad. Różnica polega na układzie stołu, ponieważ zakłady na tuziny umieszczane są po prawej stronie. Pola dla zakładów na duże/małe numery, parzyste/nieparzyste, czerwone/czarne są rozmieszczone po obu stronach pola gry. Nazwy są w stylu francuskim, istnieją dodatkowe zakłady zewnętrzne.

Jednak główne różnice to nadal obecność 2 dodatkowych zasad, które zmniejszają przewagę zakładu hazardowego do 1,35% przy obstawianiu równych szans.

En Więzienie (Więzienie). W przypadku zera zakłady na równe szanse nie wypalają się. Pozostają do końca następnego przejazdu kołem. Jeśli zakład okaże się prawidłowy, wartość nominalna zostanie zwrócona bez naliczania wygranych. Jeśli wynik będzie przeciwny, pieniądze trafią do dochodów kasyna online.

La Partage. Ta zasada dotyczy również zer w przypadku obstawiania liczb parzystych i nieparzystych, czerwonych i czarnych, wysokich i niskich. W tym przypadku tylko połowa wartości nominalnej zakładu zostaje spalona, ​​a druga część zwracana jest na konto gracza.

Ruletka amerykańska

"Diabelski młyn" został doprowadzony do USA przez emigrantów z Francji. W tym kraju gra przeszła niewielkie zmiany, ponieważ na kole pojawiła się dodatkowa komórka z podwójnym zerem, oznaczona jako 00. Dzięki dodatkowej liczbie przewaga kasyna wzrasta do 5,26%. Poza tym zasady i rodzaje zakładów są podobne.

Poddaj się. Niektóre wirtualne zakłady mają zasadę bardzo podobną do La Partage. Kiedy wypada zero lub podwójne zero, tylko połowa zakładu jest spalona, ​​a druga połowa wraca do salda.

Ruletka bez zera

W kasynach online oferują grę gra, w której nie ma sektora zerowego. Tak nie jest w prawdziwych kasynach. Ze względu na brak zielonego sektora szanse gracza na równe szanse wzrastają. Jest jednak mały haczyk, ponieważ wirtualna instytucja na początku pobiera niewielką prowizję. Ale wciąż szanse na sukces są wyższe. W przeciwnym razie obowiązują wszystkie zasady europejskiej ruletki.

Ruletka na wiele kół

W tej grze gracz jest zaproszony do jednoczesnej gry na 8 kołach ruletki. W przypadku zakładów używane jest jedno standardowe pole ruletki europejskiej. Obliczenia będą prowadzone jednocześnie zgodnie z wynikami wszystkich kół. Liczbę ruletek można zmniejszyć, klikając niektóre z nich myszką. Rozgrywka jest tutaj bardziej dynamiczna.

Mini ruletka. W kasynie online można znaleźć skróconą wersję z zaledwie 13 sektorami od 0 do 12. Mimo mniejszej liczby komórek nie należy się schlebiać, ponieważ przewaga serwisu hazardowego wynosi aż 7,69%. W przeciwnym razie stosowane są klasyczne zasady europejskiej odmiany.

Podstawowe strategie

Wielu graczy chce znaleźć uniwersalne sposoby na uzyskanie stałych wygranych. Od razu zauważamy, że takich nie ma. Jednak w sieci istnieje wiele strategii diabelskiego młyna, które warto poznać i dostosować do swoich potrzeb. Wtedy szanse na sukces będą większe. Przyjrzyjmy się niektórym z najbardziej znanych taktyk. Również radzimy obejrzeć film o matematyce ruletki.

Martingale

Najbardziej promowana strategia, jak to możliwe znalezione na wielu stronach, co za taktyka wygrana-wygrana. Zasada geometrycznej progresji jest stosowana, gdy gracz zwiększa zakład o 2 razy z każdą przegraną i powraca do pierwotnego zakładu po wygranej. Używane tylko dla wyników o równych szansach.

Taktyka rzeczywiście byłaby wygrana-wygrana z ogromnym budżetem na grę, ponieważ prędzej czy później nadal padłyby czerwone lub czarne. Ale wirtualne kluby ograniczają maksymalny zakład. Dlatego, zbliżając się do maksymalnej poprzeczki, hazardzista po prostu nie może pokryć wszystkich strat. Jednocześnie znaczna część banku zostaje połączona.

D'Alembert

Zgodnie z tą strategią zakładów, gra rozpoczyna się od minimalnego zakładu. W przypadku przegranej stawka jest zwiększana o jedną jednostkę. Jeśli wygrasz, zakład zostanie obniżony o jeden. Przykładowe akcje można zobaczyć w poniższej tabeli.

Spin# Kwota zakładu Wynik Następny zakład Saldo
1 1 Wygrana 1 1
2||297 1 Strata 2 0
3 2 Strata 3 -2
4 3 Strata 4 -5
5 4 Wygrana 3 -3
6 3 Wygrana 2 0
7 2 Wygrana 1 2
8 1 Wygrana 3

Ta strategia polega na czekaniu na wygraną pasmo, które pokryje wszystkie straty. Używając d'Alembert, bankroll jest zużywany znacznie wolniej niż w przypadku Martingale, podczas gdy całkiem możliwe jest zmieszczenie się w maksymalnych limitach.

Fibonacci

Wiele wieków temu Włoch matematyk wymyślił sekwencję liczb, które są używane w wielu formach działań. Włączenie rzędu służy do gry w ruletkę. W serii są takie liczby - 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144 i tak dalej. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że począwszy od 2, każda kolejna liczba jest równa sumie 2 poprzednich. W przypadku korzystania z systemu Fibonacciego, przegrywając, musisz przejść do następnego kroku, np. jeśli przegrasz 3, następny zakład będzie wynosił 5 jednostek. Kiedy jest wygrana, musisz cofnąć się o 2 kroki. Oznacza to, że jeśli wygrasz o 5, następny zakład będzie wynosił 2. Gra jest rozgrywana na równych szansach.

Bankroll z Fibonaccim nie jest wydawany tak szybko jak w przypadku Martingale, ale nadal możesz wpaść na górna granica. Ponadto sam system wydaje się wielu nudny, ponieważ przez dość długi czas można oscylować między wygranymi a przegranymi.

Biarritz

Strategia została opracowana przez matematyka Aleksandra Makarowa i nazwany na cześć francuskiego kurortu o tej samej nazwie. Polega na ciągłym obstawianiu tylko jednego numeru. W tym przypadku możliwe są 3 opcje:

 1. Wymagana liczba wypadła na kole podczas 37. spinu. Wtedy gracz pozostanie ze swoimi pieniędzmi, ponieważ wcześniej pokryje wszystkie straty.
 2. Zakład zostanie rozegrany przed 37. spinem. Wtedy gracz będzie na plusie.
 3. Za 37 spinów nigdy nie będzie pożądanej liczby. Oznacza to, że bankroll gracza zmniejszy się o 37 jednostek.

Doświadczonym graczom stosującym tę strategię zaleca się obejrzenie 3 serii po 37 spinów bez obstawiania. Celem jest określenie najczęściej upadających sektorów. Będzie można postawić na jeden z i.

Pytania i odpowiedzi

Klub gier ma najmniejszą przewagę we francuskiej wersji (tylko 1,35%), jeśli stosuje się zasady En Prison lub La Partage. Istnienie tych zasad należy wyjaśnić w dziale wsparcia.
Jest to określone przez zasady każdego indywidualnego stołu. Musisz otworzyć stół pomocniczy (zazwyczaj oznaczony literą „i”) i sprawdzić limity dla każdego rodzaju zakładu.
Jest to gra, w którą gra się ze specjalnie wyposażonej sali lub ich prawdziwego kasyna na profesjonalnym stole do ruletki. Dealer zarządza procesem. Możesz oglądać, co się dzieje za pomocą transmisji wideo.
Dobre sekcje z tą rozrywką prezentowane są w internetowych klubach Parimatch, Pin-Up, Casino X.
Musisz opracować własną strategię obstawiania. Internet oferuje wiele strategii dla tej rozrywki. Możesz je uruchomić w trybie swobodnym i dostosować do własnych potrzeb. Zauważamy tylko, że nie ma 100% sposobów.
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Recenzje intertekstowe 737
Посмотреть все комментарии