Fairy Land automat na prawdziwe pieniądze

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
250
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Fairy Land to popularny automat z zabawną żabą w roli głównej, dlatego sama gra często nazywana jest wśród hazardzistów Żabami. W trakcie rozgrywki należy pomóc głównemu bohaterowi przedostać się przez bagna (gra bonusowa), za co gracz zostanie nagrodzony bardzo solidną wygraną.

Механика игрового автомата Fairy Land

Tradycyjnie, w przypadku automatów Igrosoft, gra składa się z 5 pionowych bębnów, na których przedstawione są symbole nagród. Jednocześnie na boisku umieszczone są 3 poziome rzędy symboli. Uruchom ten automat w Kasynie online Netgame lub Slotoking.

Gracz kręci bębnami. Jego zadaniem jest wyłapanie najlepszej możliwej kombinacji identycznych symboli w 1-9 wybranych liniach. Jeśli mu się to uda, mnoży swój zakład przez liczbę razy wskazaną w tabeli wypłat. Jednocześnie gracz sam określa liczbę aktywnych linii i liczbę kredytów dla każdej z nich. Gracz może postawić od 100 do 2000 kredytów na obrót.

Przydzielanie symboli w automacie do gry Kraina Wróżek

Aby zobaczyć, jak oceniane są kombinacje różnych symboli w slocie Żaba, potrzebujesz kliknąć w lewym dolnym rogu przycisk Tabela wypłat. Łącznie w grze bierze udział 9 symboli. Minimalna wygrana kombinacja składa się z 3 symboli, które znajdują się jeden po drugim w linii od lewej do prawej, od prawej do lewej lub w środku.

Dla zebranej kombinacji 3-5 identycznych symboli, gracz w automacie Crazy Land otrzyma wygraną o następujących współczynnikach :

  • żółty napis BAR – Х2-20;
  • brązowy napis BAR - X5-50;
  • czerwony napis BAR - X10-75;
  • ślimak - X10-100;
  • motyl i wesoły siedem - X20-150;
  • kameleon - X100-2500;
  • Logo slotu Fraizy Land (główny symbol) - X100-10000.

Symbol kameleona nie tylko samodzielnie uczestniczy w tworzeniu kombinacji, ale także pełni rolę Wild Symbolu. Podczas gry zastępuje każdy inny symbol w kombinacji.

Gra bonusowa na automacie Frog

Dwuetapowa runda bonusowa jest szczególnie interesująca dla graczy, ponieważ może wygraj maksymalnie 22 500 pożyczek. Taka gra jest uruchamiana, jeśli w tym samym czasie na polu gry w dowolnym miejscu znajdują się co najmniej 3 symbole żab, po czym gra została nazwana.

Na pierwszym etapie gry bonusowej, hazardzista musi poprowadzić płaz przez bagno. Na ekranie pojawią się 4 rzędy lilii wodnych. Musisz na przemian wybierać 1 lilię wodną, ​​aby zwierzę przeszło na drugą stronę. Za każdą udaną próbę gracz otrzyma mnożnik zakładu od 1 do 250. Musisz jednak uważać, bo pod liściem może schować się aligator.

Na drugim etapie gracz jest proszony o zgadnij, kto ukrywa się na bagnach. Może to być żaba, za którą podano x25, lub aligator. Maksymalnie 10 prób. Jeśli aligator zostanie złapany, runda bonusowa się kończy.

Gra z podwójnym ryzykiem w Krainie Wróżek

Oprócz rundy bonusowej, w grze z ryzykiem możesz uzyskać zwiększoną wygraną. Po każdym udanym obrocie na ekranie pojawi się komunikat „Podejmij lub zaryzykuj…”. Jeśli chcemy odebrać wygraną, naciśnij przycisk Take Win. Wygrane zostaną przelane na saldo.

Gra o ryzyko rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku Obstaw jeden lub Obstaw maksymalny. Odkryta karta krupiera zostanie wyświetlona na ekranie. 4 kolejne karty zostaną zamknięte. Zadaniem gracza jest odwrócenie takiej karty, aby zabić odkrytą kartę według wartości nominalnej. Jeśli można to zrobić, wygrane z spinu wzrosną 2 razy. Możesz zrobić maksymalnie 5 kroków, co w sumie zwiększy Twoje wygrane 32 razy.

Pamiętaj, że nie jest konieczne przejście całej drogi w grze ryzyka. Jeśli widzisz, że karta krupiera ma wysoką wartość, kliknij Odbierz wygraną. Wtedy gra o ryzyko zostanie zatrzymana, a wygrane kredyty zostaną dodane do głównego salda.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Recenzje Intertext
Zobacz wszystkie komentarze