Automat do gry na wyspie (Wyspa)

Możesz otrzymać dodatkowy bonus za kręcenie bębnów na automacie do gry Island, gdy założysz konto na stronie kasyna Parimatch. Klub hazardowy zapewnia zarówno mnożnik depozytu w wysokości 111%, jak i darmowe spiny bez wpłacania środków na saldo. Możesz także poprawić swoje wyniki w automatach za pomocą regularnych promocji, które są wyjątkowe co tydzień.

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
500000
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozpraszanie
tak

Popularny automat Island od studia Igrosoft to jeden z inspirujących automatów, w którym protagonista odważnie pokonuje trudności. Głównymi lokacjami gry były morze i samotna, niezamieszkana wyspa. Gra posiada ogromne mnożniki symboli i super grę.

Parametry techniczne wyspowych automatów do gry

Wyspiarski automat do gry wykorzystuje klasyczne pole z pięcioma bębnami i regulowaną liczbą linii. Inne zasady również wspierają przyjęte standardy i praktycznie nie różnią się od większości najlepszych automatów w naszych czasach.

Zestaw symboli nie zawiera rozrzutu, ale deweloper zaimplementował klasyczny wild. Na polu gry znajduje się również osobna ikona nagrody bez mnożników.

Zakres zakładów 1-25
Zawartość bonusowa Super gra, podwajanie w trybie ryzykownym
Уровень RTP игрового автомата Island 96%
Linie Od 1 do 9
bębny 5
Zysk za najbardziej dochodowy symbol 5000 kredytów

Morze i bezludna wyspa

Bębny środowiskowe automatu do gry Island podczas gry głównej są wykonane w stylu pejzaży morskich. Gracz zobaczy statek, który ma się rozbić. W oddali widoczne jest ocalenie w postaci małej wyspy.

Po przełączeniu na zawartość bonusową, bębny znikają i pojawia się pięknie narysowana powierzchnia morza. Głównemu bohaterowi slotu Island udaje się wsiąść do szalupy ratunkowej i udać się na mały skrawek lądu.

Przyciski sterujące są klasyczne - są umieszczone na szarym panelu, podświetlając klawisze komendy na czerwono.

Symbole slotu Wyspy

Lista symboli maszyny slotowej Wyspy składa się wyłącznie z unikalnych obrazów, które nie są rozcieńczane talią kart. Głównym obrazem nagrody w rozgrywce jest delfin. Jednocześnie daje jeden z największych mnożników i jest dziki.

Symbole z pola slotu Mnożniki
Wzór pustynnej wyspy
Obraz z logo urządzenia od 200 do 5000 х
Delfin ozdobiony napisem Joker (jest dziki) od х100 do х2000
Krąg ratujący tonącego od x30 do x500
Żółw z żółtą skorupą od x20 do x200
Drewniane koło statku x10 do x100
Otwarta puszka x5 do x50
Latające mewy== =od х3 do х20 от х3 до х20
Szklana butelka z notatką od х2 do х10

Cechy bonusowych rund automatu do gry Island

W mechanice automatu Automat do gry Island ma jedną grę bonusową, którą, jeśli gracz sobie życzy, może zostać uzupełniona uruchomieniem ryzykownego trybu. Wśród cech tej supergry:

  • Na pełnym morzu główny bohater widzi przed sobą pięć głodnych rekinów.
  • Użytkownik musi wybrać trasę łodzi ratunkowej. Ostatecznym celem jest bezpieczne wylądowanie na bezludnej wyspie.
  • Każde udane działanie wiąże się z wypłatą premii.
  • Jeśli łódź trafi drapieżnika, runda automatycznie się zakończy.

В риск-игре можно испытать удачу в борьбе за удвоение выплат. Режим запускается с панели управления — клавиша активна каждый раз, когда символы образуют выигрышную комбинацию. Шансы гемблера на успех всегда оцениваются по фиксированному значению в 50%. Все схоже с Sizzling Hot automat.

Sekret konsekwentnych wygranych

Wysokie RTP automatów do gry na wyspie promuje agresywną strategię . Jeśli użytkownik próbuje złapać zwycięskie passy, ​​może zwiększyć minimalny zakład, podnosząc go do 10 monet (progresywnie zwiększaj stawki na wygrany spin o 2-3 kredyty, a w przypadku przegranej wracaj do początkowego zakładu).

Obecność symboli z dużymi wypłatami powoduje również korektę częstotliwości korzystania z trybu ryzyka. Zaleca się uruchamianie funkcji rzadziej niż w standardowych automatach — 2-3 razy na 10 zakładów.

Demo automatu do gry na wyspie

Możesz uruchomić automat do gry na wyspie zarówno w grze na prawdziwe pieniądze, jak iw trybie demo. Możesz użyć drugiej opcji do szczegółowego przestudiowania mechaniki rozgrywki i związanych z nią zasad. Przełączanie się między trybami jest możliwe w dowolnym momencie, a darmowa wersja automatu Island jest dostępna bez ograniczeń wirowania.

Na automacie Island można grać również na smartfonie lub tablecie. Aby to zrobić, zainstaluj aplikację swojego kasyna lub otwórz jego stronę internetową w wersji mobilnej. Deweloper w pełni dostosował rozgrywkę do różnych cech ekranu.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Opinie intertekstowe
Zobacz wszystkie komentarze