Garaż automat do gry na prawdziwe pieniądze z wypłatą

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Wielu entuzjastów samochodów może zainteresować się grą na automacie do gier Garage. Konstrukcja tego popularnego urządzenia wykonana jest w formie otwartego garażu, na tle którego znajdują się bębny grające. Mechanik samochodowy, spoczywający na oponach u dołu ekranu, spokojnie przegląda instrukcję obsługi maszyny.Automatyczny garaż, stworzony w 2009 roku, oferuje użytkownikom tradycyjny schemat z pięcioma trzyrzędowymi bębnami. Twórcy firmy Igrosoft wykorzystali w schemacie tej gry 9 aktywnych linii. Do obstawiania dozwolone jest użycie od 1 do 25 monet na linię. Wysoka
Współczynnik zwrotu 96,11% i dostępny maksymalny mnożnik zakładu x5000 pozwalają wygrać solidne nagrody pieniężne w slocie Garage. Najwyższy poziom wygranej dostępny w tym automacie to 125 000 monet.W grze występuje symbol dziki „Klucze samochodu”, który może zastąpić dowolne ikony na bębnach, pomagając w tworzeniu zwycięskich kombinacji. W garażu istnieją dwa rodzaje losowań nagród, które są uruchamiane przez symbole bonusowe „Pudełko z częściami zamiennymi” i „Kłódka”. Każda z wygranych otrzymanych w regularnych rundach może zostać pomnożona podczas gry z ryzykiem.

Symbole wygranych w garażu

Aby utworzyć linie nagród , musisz zebrać te same ikony na bębnach maszyny garażowej:

  • "Olej silnikowy" pomnoży stawkę x3 - x20 razy;
  • "Butelka gaśnicy" pomoże zwiększ kwotę nagrody o x20 - x200;
  • "Autoświeca": x2 - x10;
  • "Bateria": x5 - x50;
  • "Klucze do samochodu": x50 - x1000;
  • "Jack" x10 - x100;
  • "Napis garażu" pozwala pomnożyć stawkę przez x100 - x5 tys. ” przyciski (1-9). Aby określić wielkość zakładu, po prostu kliknij „BetOne”. Jeśli chcesz ustawić maksymalny zakład na linię, wybierz przycisk "BetMax". Okno z tabelą wypłat i zasadami miejsca w garażu jest wywoływane przyciskiem „Pomoc”. Kręcenie bębnów jest uruchamiane przez „Start”. Możesz wybrać tryb autostartu bębnów, naciskając klawisz „Auto Start”.

Выпадение на барабанах однотипных символов засчитывается справа налево и наоборот.

Для выбора линий игроку необходимо нажимать кнопки «Line» (1-9). Чтобы определиться с размером ставки, достаточно кликнуть по «BetOne». Если нужно задать максимальный взнос на линию, выбирается клавиша «BetMax». Окно с таблицею выплат и przepisy prawneми аппарата Гараж вызывается кнопкою «Help». Запуск вращений барабанов осуществляется через «Start». Выбрать режим автозапуска катушек можно клавишей «Auto Start».

Pobierz automat garażowy na swój telefon

Każdy gracz ma możliwość bezpłatnego pobrania Garażu na swój telefon. swojego urządzenia mobilnego lub komputera osobistego do gry онлайн казино на гривны . Gra bonusowa „Pudełka” rozpoczyna się po pojawieniu się na bębnach 3 lub więcej symboli „Pudełka z częściami zamiennymi”. Na ekranie przed mechanikiem pojawia się odpowiednia liczba ponumerowanych kartonów. Będzie musiał je otworzyć, na przemian wybierając żądany numer. Jeśli w środku znajduje się przydatne autonarzędzie, na konto gracza zostanie zasilona nagroda pieniężna. W przypadku, gdy policjant wyskakuje z pudełka, losowanie rundy kończy się, a otrzymane punkty są anulowane.

Gra bonusowa „Zamki” rozpoczyna się, jeśli na ekranie pojawią się 3 ikony „kłódek”. bębny. Na boisku pojawia się zamknięty garaż, na jego bramach wisi pięć zamkniętych zamków. Gracz musi wybrać jeden z kluczy, które są oferowane w dwóch uchwytach na klucze, aby otworzyć następny zamek.

Pomyślne otwarcie zamka przynosi pewną sumę pieniędzy do licznika nagród. Jeśli użytkownikowi uda się odgadnąć wszystkie klucze i otworzyć 5 zamków, otworzy drzwi garażowe, za którymi będzie znajdował się samochód. Wraz z nim maksymalna kwota super nagrody zostanie przelana na depozyt gracza. W przypadku, gdy co najmniej jedna z blokad nie może zostać odblokowana, wszystkie pieniądze otrzymane podczas rundy zostaną zabrane, a maszyna przełączy się w normalny tryb gry.

Gdzie jest najlepsze miejsce do gry Automat garażowy na pieniądze?

Aby grać na pieniądze w slocie garażowym, gracze mogą wybrać witryny niezawodnych kasyn online. Gracz ma możliwość pomnożenia wszelkich wygranych otrzymanych w regularnym obrocie, uruchamiając grę ryzyka, naciskając klawisz „Podwójnie”. Na ekranie pojawia się stół z pięcioma kartami do gry. Jeden z nich jest już otwarty przez krupiera.

Użytkownik musi wskazać na pozostałe cztery, wybierając 1 z nich, aby miał wyższą wartość niż karta krupiera. Jeśli uda mu się znaleźć odpowiednią kartę, jego nagroda pieniężna zostanie pomnożona 2 razy. W przypadku nieudanego wyboru kwota nagrody zostanie anulowana.

0 0 głosy
Ranking artykułu
Subskrybuj
Powiadom mnie o
0 Komentarze
Recenzje krzyżowe
Zobacz wszystkie komentarze