Piekarniki do automatów (Kolobok, Keks) na prawdziwe pieniądze

Graj
Wyświetl pełny ekran

150% do 40000 UAH

Przeczytaj recenzję

200 FS + 750 UAH

Przeczytaj recenzję


Autoodtwarzanie
tak
Bonusowe obroty
Tak
Jackpot
brak
Symbol wieloznaczny
tak
Liczba rolek
5
Liczba linii
9
Maks. wygraj
2500
Maks. stawka
100
min. stawka
0.1
Gra ryzyka
tak
Rozproszenie
tak


Znajomy od dzieciństwa bajkowy Kolobok stał się podstawą fabuły w automacie do gry Keks. Boisko zdobi stara chata z dużym rosyjskim piecem. Bębny automatów do gry i konstrukcja okien wykorzystują przybory kuchenne, naczynia i różne artykuły gospodarstwa domowego, które wypełniają wiejski dom. Jako główny bohater maszyny, sam Kolobok (Cupcake) jest przedstawiony, ucieka przed Babcią, która mieszka z czarnym kotem. Postacie pomocnicze będą zabawiać graczy swoimi działaniami, pomagając zanurzyć się w procesie gry.

Symbole automatów Keks

W automacie Kolobok jest pięć bębnów, na nich trzeba zebrać z trzech identycznych zdjęć. Łącznie automat posiada dziewięć aktywnych linii, na których można obstawiać od 1 do 810 monet. Twórcy firmy Igrosoft, która stworzyła automat Keks w 2009 roku, przewidzieli maksymalny poziom wygranych w tym slocie, który wynosi 675 000 monet. W tej maszynie do gier użytkownicy będą zadowoleni z wysokiego prawdopodobieństwa wygranej kombinacji, sięgającego 96,2%.

W Pechce jest dziki symbol, jego rola jest przypisana samemu Kolobokowi. Ta ikona umożliwia zastąpienie innych obrazów na bębnach, tworząc rzędy wypłat na aktywnych liniach. Symbol "Rosyjska kuchenka" jest symbolem bonusowym, rozpoczyna dwupoziomową grę bonusową.

Po każdym pomyślnym losowaniu gracz ma możliwość zwiększenia swojej nagrody, rozpoczynając grę ryzyka. Przed nim otwiera się stół, na którym znajduje się 5 kart do gry, z których jedna jest otwarta. Odwiedzający będzie musiał wskazać jedną z odwróconych kart, zgadując więcej niż karta już otwartego krupiera. Kiedy graczowi uda się poprawnie zidentyfikować kartę, jego wygrane są mnożone przez 2x. W przeciwnym razie wszystkie pieniądze zarobione w spinie zostaną anulowane, a automat powróci do standardowego trybu gry. Po udanej próbie gracz ma prawo do 4 kolejnych podobnych Szans, podwajających wielkość nagrody.

Kombinacje bonusowe w slocie Kolobok

Jeśli trzy identyczne ikony pojawią się na aktywnych liniach automatu Pechka, przyniosą one odpowiedni mnożnik zakładu:

  • "Czarny Kot" pomoże zwiększyć kwotę nagrody o 200x — 5000x;
  • "Piernikowy ludzik" pozwala pomnożyć wielkość zakładu przez 100x - 2000x;
  • "Miedziany Samowar" : 20x - 200x;
  • "Bajgle Wiazanka": 5x - 50x;
  • "Gliniany garnek": 30x - 50x;
  • "Wałek do ciasta z ciastem" : 2x - 10x;
  • "Akordeon" : 3x - 20x;

Symbole nagród są liczone na liniach w obu kierunkach.

Pobierz automat Keks

Korzystanie z aplikacji automatu Pechka na telefony komórkowe zapewnia komfortowe uruchamianie slotu na różnego rodzaju gadżetach. Firma Igrosoft opracowała również samodzielną wersję maszyny, którą można pobrać za darmo do instalacji na komputerach.

Użytkownicy będą mogli nacisnąć odpowiednie klawisze na panelu sterowania, aby wybrać żądane opcje gry.

Gdzie grać w Ovens na pieniądze?

Aby grać na pieniądze w automacie Keks, wystarczy wybrać wiarygodny portal kasyna online, zarejestrować się w klubie hazardowym i wpłacić środki do twojego balansu gry. Następnie możesz uruchomić automat z zakładami na prawdziwe pieniądze.

Aby podnieść poziom wygranych, automat Keks ma dwustopniową grę bonusową. Włącza się, gdy na bębnach gniazda utworzy się rząd więcej niż 3 symboli „Pieca”.

  • 1. poziom

W nim Babcia będzie musiała otworzyć drzwi szlabanów w 5 piecach. Gdy w środku znajduje się garnek z jedzeniem, do zestawu depozytowego dodawana jest nagroda pieniężna. Jeśli za otwartą szarfą znajduje się tylko gęsta chmura dymu, losowanie bonusu się kończy. Nagrody pieniężne otrzymane wcześniej w tej rundzie zostaną anulowane.

  • Poziom 2

W otwartym oknie gry Piekarnik pojawia się skraj lasu, na którym widoczne są 2 krzaki : Kolobok siedzi za jednym, za drugim - Wilk się chowa. Użytkownik będzie musiał wskazać krzak z ukrytym Kolobokiem. Prawidłowo odgadnięta wersja krzaka zapewnia wypłatę maksymalnej super nagrody dostępnej w maszynie Kuchenka. Kiedy Wilk wyskoczy zza określonego krzaka, druga runda bonusowa kończy się bez rezultatu. Tylko środki zarobione na pierwszym etapie są automatycznie przelewane na saldo depozytu gracza.

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 Komentarze
Recenzje intertekstowe
Zobacz wszystkie komentarze